IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Spotkanie po latach!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ROSE HATHAWAY

Rasa : CZAROWNICA
Sobowtór : NIE
Fantom : TAK
MG : TAK
Artefakty : klucz otwierający wszystkie zamki, kompas wskazujący istoty nadprzyrodzone, nóż odbierający tymczasowo moc
Liczba postów : 298
Liczba punktów : 143
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: Re: Spotkanie po latach!   17.07.14 21:43

Przekręciła teatralnie oczami.
- Dean wiem, że nie każdy taki jest. ALe większość i ja ze swoim szczęściem trafiam na nich - odparła smętnie. Tak było zawsze kiedy tylko już myślała, że ten facet może być zaraz skreślała go za coś. Nie byłą wybredna i nie miała zbyt dużych wymagań przecież.
- Wiem, że dla ciebie to trudne, że tak dorastam no ale życie - zaśmiałą się.
- Pamiętasz te wszystkie imprezy i wspólne wyjazdy? To były dobre czasy i brakuje mi ich. Ah, tak szczerze chyba było to najlepsze w moim życiu - powiedziała popijając trunek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DEAN WINCHESTER

Rasa : CZŁOWIEK
Liczba postów : 36
Liczba punktów : 54

PisanieTemat: Re: Spotkanie po latach!   15.09.14 8:07

Tak to już jest że czasami trudno jest nam się pogodzić z tym co nam się w życiu przytrafiło.Sam wiem po swoich dotychczasowych doświadczeniach. Rose do mądra i piękna kobieta i na pewno szybko znajdzie sobie odpowiedniego faceta który o nią zadba i będzie kochał bez względu na wszystko.-Nie ma co się smucić i nie warto szukać drugiej połowy na siłę ona sama przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie zobaczysz.-powiedział Dean spoglądając na przyjaciółkę.
Po chwili kobieta wspomniała o naszych dawnych czasach.Uśmiechnąłem się oj tak w tedy to się sporo działo sam gdy tylko o tym pomyśle buzia od razu sama się uśmiecha.-Oczywiście że pamiętam jak że mógłbym o tym zapomnieć.To był jeden z lepszych okresów w moim życiu.Wiesz jak masz ochotę możemy to jeszcze kiedyś powtórzyć decyzja należy do ciebie moja droga.-powiedziałem uśmiechając się szeroko.

Dean Winchester
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ROSE HATHAWAY

Rasa : CZAROWNICA
Fantom : TAK
Artefakty : klucz otwierający wszystkie zamki, kompas wskazujący istoty nadprzyrodzone, nóż odbierający tymczasowo moc
Liczba postów : 298
Liczba punktów : 143

PisanieTemat: Re: Spotkanie po latach!   06.10.14 20:36

Pokiwała głową przyjmując radę do świadomości. Może miał racje jeśli będzie szukać na sile znajdzie na pewno jakiegoś dupka którego prędzej zabije niż pokocha.
Wow nie często zdarzało sie by Dean wprost mówił mi takie rzeczy. Uśmiechnęłam się zatem od ucha do ucha.
- Zatem w najbliższym czasie rezerwuj czas na małe szaleństwo - wyszeptała mu na ucho z nutką ekscytacji. Hathaway musiała pragnęła się rozerwać. I podejrzewała, że przyjaciel też tego potrzebuje. Spojrzała na zegarek i oniemiała.
- O cholera jak późno! Będę się zbierać masz mnie odwiedzić w najbliższym czasie i porwać nie wiem gdzie bo inaczej wpadnę tu bez zaproszenia i sama to zrobię. Chyba nie chcesz by kobieta prowadziła hm? - zaśmiała się i uściskała go na pożegnanie. Wyszła z mieszkania w fantastycznym humorem mając nadzieję, że chłopakowi też poprawił sie humor.

/ zt. jak wrócisz i będziesz chciała możemy zacząć nową rozgrywkę. Pisz jakby co na PW. Całuję
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Spotkanie po latach!   

Powrót do góry Go down

Spotkanie po latach!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Stare Opuszczone Mieszkanie
» Romantyczne (choć i nie) spotkanie przy pełni księżyca!
» Klimat lat '70-'80 w Wielkiej Brytanii
» Zemsta po latach~Baraquiel Holy