IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Nice to meet you Girl!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ANJALI RATHORE

Rasa : SUKKUB
Sobowtór : TAK, DWA
MG : TAK
Liczba postów : 40
Liczba punktów : 65
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: Nice to meet you Girl!   20.06.14 18:58

Anjali z uśmiechem przyglądała się Juliette i popijała powoli swoje martini rozglądając się przez chwilę dookoła.
-Tak jak mówiłam, jesteś urocza i masz tutaj całkiem urocze miejsce. Od dawna jesteś właścicielką? I czy są jakieś specjalne atrakcje dla kogoś bardziej wyjątkowego niż szara ludzka masa? kiedy to mówiła jej oczy rozbłysły na czerwono.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

Rasa : HYBRYDA
Sobowtór : NIE
Fantom : NIE
MG : BEZ PRZESADY
Artefakty : amulet chroniący przed wpływem wszelkich złych mocy
Liczba postów : 80
Liczba punktów : 93

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:12

Lorrain się uśmiechnęła. W sumie to właścicielką była od jakiś dwóch miesięcy i stało się to przez przypadek. Bywała tam bardzo często i zauważyła, że brakuje tam kobiecej ręki. Dorwała właściciela, poczekała aż werbena przestała działać i zahipnotyzowała, by mogła przejąć lokal. Było to wredne, no ale cóż. Lokal na tym dużo zyskał.
- Od niedawna - odpowiedziała, po czym zdziwiła się na kolejne pytanie. - Co masz na myśli? - nie rozumiała jej pytania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://life-sucks.forumpolish.com/t302-julka-zaprasza-d#2286 http://life-sucks.forumpolish.com/t118-telefon-juliette-lorrain#540
ANJALI RATHORE

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:13

Lokal faktycznie ostatnio stał się jednym z popularniejszych w Mystic Falls no i nie bez przyczyny jak się okazuje.
-To wyjątkowo szybko postawiłaś go na nogi powiedziała z należnym uznaniem. Przekrzywiła głowę na bok zanim odpowiedziała na pytanie. Zrobiła krok naprzód
-Przede wszystkim chodzi mi o dyskrecję, ale poza tym na przykład o jakieś orgie, z których nie każdy wychodzi żywy, ale mogą też być inne rytuały zakończyła z uroczym, w jej mniemaniu, uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:14

Lorrain ponownie się zdziwiła. Przestała już nawet liczyć, który to był raz przy tej rozmowie. Uniosła brew w geście zdziwienia,po czym najzwyczajniej w świecie się zaśmiała. Wiedziała, że niektóre istoty są porąbane, ale nie myślała,że aż tak. A nie po to też podniosła na nogi Mystic Grill by działy się w nim nie wiadomo jakie rzeczy. Lorrain pilnowała w nim porządku. Nie chciała by istoty nadprzyrodzone za bardzo się w nim udzielały.
- Wybacz, ale nie pozwalam tutaj na takie rzeczy. Chcę by to miejsce było jedynym, gdzie istoty i ludzie żyją w zgodzie. Nie chcę tutaj żadnych orgii, rytuałów ani innych rzeczy - wyjasniła jej stanowczym głosem. Jednak potem się uśmiechnęła: - chyba mnie rozumiesz, prawda?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://life-sucks.forumpolish.com/t302-julka-zaprasza-d#2286 http://life-sucks.forumpolish.com/t118-telefon-juliette-lorrain#540
ANJALI RATHORE

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:15

Anjali słysząc śmiech Lorraine sama uniosła brew do góry. Niezbyt podobała się jej ta reakcja ani ta odpowiedź. Po swoich niedawnych wyczynach z Davidem na stole ociekającym krwią zdecydowanie oczekiwała innej odpowiedzi. Cóż jednak wampiry najwyraźniej nie żywiły aż takiej pogardy dla życia ludzi jak demony. Co za niepowetowana strata.
Przekrzywiła głowę na bok zanim odpowiedziała.
-Ależ oczywiście, że rozumiem. Chciałam się tylko dowiedzieć, czy będzie można się tutaj pobawić na całego posłała jej czarujący uśmiech.
-Tak z ciekawości. Skąd potrzeba u Ciebie by ludzie i istoty żyły w zgodzie? zapytała z nieukrywanym zainteresowaniem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

Pobawić na całego? Niektóre istoty naprawdę były dla niej mało zrozumiałe. No ale cóż, nie musiała rozumieć każdej natury, prawda?
- A dlaczego by tak nie mogło być? - odpowiedziała pytaniem. - Sama jako wilkołak żyłam w zgodzie z ludźmi i to było naprawdę fajne rozwiązanie. Jak jesteśmy wszyscy w zgodzie to jest spokojniej. A ludzie i istoty nadprzyrodzone potrzebują siebie nawzajem i taka jest prawda - wyjaśniła jej.
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

Anjali uśmiechnęła się szeroko. Wampirzyca miała w sumie rację, ona także, szczególnie przed urodzeniem Betroy potrzebowała ludzi, a w szczególności mężczyzn, żeby wykonywać swoje podstawowe zadanie. Dopiero po urodzeniu Betroy jej ranga wzrosła na tyle, że już tego nie wymagano od niej aż tak mocno.
-Masz decydowaną słuszność Juliette. Nawet ja ich potrzebuję, choć do czego innego niż Ty. Po prostu zawsze uważałam ludzi za słabe istoty. i dalej tak uważała, choć nie było sensu wszczynać kłótni o to. Jednak to po urodzeniu dziecka chimerze stała się ważna, a nie po niezliczonych ilościach dzieci urodzonych ludziom. Coś więc w jej teorii musiało być.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

- Może i to słabe istoty, ale dużo mądrzejsze od nas - stwierdziła, nalewając sobie alkoholu. Ludzie nie musieli przejmować się tym, co inne istoty. Nikt na ich życie w końcu tak często nie czyhał. Mieli swoje beztroskie życie, a istoty nadprzyrodzone często popadały w różnorodne konflikty.
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:16

Anjali dopiła swoją szklankę i od razu zamówiła drugą. Teraz spojrzała na Juliette z pewnym niedowierzaniem?
-Mądrzejsze? Nie mogę się tu zgodzić. Żadna inna rasa nie wybija tak samej siebie jak ludzie. Na pewno żyjesz na tyle długo, że widziałaś już niejedną wojnę.. Poza tym nie mają perspektywy...ciężko przez 80 lat życia wyrobić sobie jakąś powiedziała pewnym siebie tonem. W sumie polemika z Jul, mimo, że nieco zaskakująca, nie spodziewała się, że jakakolwiek silniejsza istota może mieć takie poglądy, to jednak bardzo ciekawa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:16

- Nie uważasz, że wojny są potrzebne od czasu do czasu? Ludzie potrzebują chaosu, by dostrzec to, o czym zapominają. By docenić to wszystko, co mają, a co tak łatwo stracić - odparła, po czym sama nalała sobie szkocką do szklanki.Ludzie też potrafili być głupi i to bardzo. - Ale za to w sprawach uczuciowych wiedzą co robić - dodała.
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:17

Anjali uśmiechnęła się na chwilę szeroko na odpowiedź Juliette.
-Jeśli chodzi o moje osobiste zdanie to oczywiście nie mam nic przeciwko 'odrobinie' przemocy tutaj zrobiła cudzysłów w powietrzu i kontynuowała.
-Jeżeli ludzie w ten sposób doceniają to co mogą stracić i nie uczą się na własnych błędach to chyba niezbyt dobrze o nich świadczy. Ja sama nigdy nie podniosłam ręki na nikogo z własnej rasy. Uważam, że jesteśmy zbyt cenni i za bardzo się szanujemy, żeby tak robić. Dziwię się, że ludzie nie myślą podobnie powiedziała nieco zamyślonym tonem. Myślała przez chwilę nad własnymi słowami a potem pokręciła głową.
-Masz wyraziste poglądy. Mimo, że nie do końca się zgadzam to podoba mi się, że jesteś pewna swego. puściła do niej oko.
-Zapewne powiesz mi, że preferujesz tylko mężczyzn? powiedziała z nutą zawodu w głosie. Z jakiegoś powodu wydawało się jej, że Juliette może być bardzo ognista w łóżku. A Anjali, jak wiadomo ze swojej natury bardzo często o tym myśli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:18

Cóż Anjali w pewnym stopniu miała rację co do ludzi, ale niestety gatunek ludzki jest bardziej skomplikowany niż inne istoty. Może wydawać się inaczej, ale tak właśnie jest. Ludzie zaraz reagują uczuciami i kierują się emocjami. A większość nadprzyrodzonych potrafi obyć się i bez tego.
Lorrain zaśmiała się. Jako człowiek żyła zbyt krótko, by wszystkiego doświadczyć, ale zarazem na tyle, by wyrobić sobie takie a nie inne zdanie. I trzymała się go, bo wiedziała, że miała rację.
Na ostatnie pytanie blondynka jednocześnie zdziwiła się i zaśmiała. Co jak co, ale po jej rasie prędzej czy później mogła się spodziewać takiego pytania.
- Tak, wolę mężczyzn - odparła z rozbawieniem w głosie, po czym podała Anjali kawałek ciasta czekoladowego. - Gratis od firmy - dodała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

To chyba prawda, sama Anjali kierowała się raczej po prostu swoją naturą niż emocjami, nawet jeśli mogłoby się wydawać inaczej. Żyła po prostu w niesamowitej zgodzie z własną naturą, nigdy jej nie kwestionowała w jakikolwiek sposób i robiła to co podpowiadał jej instynkt. Przy Betroy wykazywała o wiele więcej instynktu macierzyńskiego niż normalnie, ale i Bet była niezwykła.
Anjali zrobiła smutną minę i potrząsnęła głową.
-Nie wiesz co tracisz. Ja zawsze gwarantuję niezapomniane wrażenia powiedziała i puściła oko do Juliette. Uśmiechnęła się na drobny prezent.
-Dziękuję powiedziała i odkroiła łyżeczką kawałek ciasta i powoli ściągnęła z łyżeczki, tak aby wyglądało to jak najbardziej erotycznie jak tylko mogło. Zawsze najlepiej się czuła kiedy pożądanie unosiło się w powietrzu, a czuła, że barman przygląda się jej uważnie.
-Co myślisz o chimerach? zapytała znienacka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

Blondynka przewróciła oczami, jak zobaczyła w jaki sposób dziewczyna je ciastko. Chciała sprawić jej przyjemność, a sprawiła,że w powietrzu czuć było erotyzm. I widocznie jej pracownikowi to się podobało. Jak bardzo Juliette się cieszyła, że opróżniła napoje pracowników z werbeny. Zawsze będzie mogła im wymazać pamięć, gdyby coś się wydarzyło i żeby mogła ich chronić.
- O chimerach? - zdziwiła się. Z kilkoma miała doczynienia, ale było to bardzo dawno temu. - W sumie to nic do nich nie mam - stwierdziła po chwili. - Znałam kilku i żyłam w zgodzie, ale dużej styczności z nimi nie miałam - odpowiedziała.
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

Anjali zobaczyła jak Juliette przewraca oczami wobec czego resztę ciastka zaczęła zajadać w normalny nudny sposób. Ale nie było sensu denerwować właścicielki tego przybytku taką głupotą. Uśmiechnęła się do Juliette przepraszająco.
-Wybacz. Czasem ciężko wygrać z naturą. Czasami się zapominam. Mam nadzieję, że się nie gniewasz powiedziała szczerze. Była to prawda, dla niej to było najbardziej naturalne zachowanie i tak zachowywała się kiedy mogła być całkiem swobodna.
Pokiwała głową słysząc odpowiedź. Spojrzała Juliette prosto w oczy.
-Jak bardzo mogę Ci zaufać? chciała, żeby Bet spotkała Juliette. Może jej córka nauczy się czegoś od niej. A jeżeli Juliette polubi Bet, może pomoże ją ochronić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:20

- Wybaczam, samą mnie czasami ponosi natura - odpowiedziała, a żeby wyjaśnić to Anjali, jej oczy zmieniły kolor na jasny zielony. Dokładnie taki, jaki miewają hybrydy. - Sama lubię to robić - dodała. Owszem, Juliette lubiła "obnosić się" swoją naturą, a raczej po prostu uwielbiała się wygłupiać. Zazwyczaj zmieniała kolor oczu jak się mocno zdenerwowała. ALe też często robiła to dla zabawy.
- Chimery jak bardzo mogą mi zaufać? Co masz na myśli?-blondynka nie rozumiała zbytnio jej pytania.
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:24

Anjali uśmiechnęła się teraz chyba najszerzej. Może nie mają podobnego do siebie poczucia humoru ani spojrzenia na życie, jednak mimo wszystko to bardzo dobrze, że Juliette nie jest taka sztywna jaka wydawała się na pierwszy rzut oka i także da się z nią pożartować.
-Zawsze mnie ciekawiło jak to jest mieć krew dwóch różnych gatunków istot w sobie rzuciła rozmówczyni zaciekawione spojrzenie.
-Nie chimery...tylko ja...Jak bardzo mogę Ci zaufać...szczerze mówiąc potrzebuję kilka zaufanych osób, szczególnie takich mniej oczywistych powiedziała szeptem i wzięła dużego łyka ze swojej szklanki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:24

Lorrain wróciła do swojej normalnej postaci, tj. jej kolor oczu wrócił do normalności. Uśmiechnęła się na jej pytanie dotyczące krwi dwóch gatunków.
- Z jednej strony to przekleństwo a z drugiej dar - zaśmiała się na swoje stwierdzenie. - Zostałam hybrydą wbrew mojej woli, nawet nie wiem jak to się stało. Z początku nienawidziłam tego, co zaszło. Ale zdałam sobie sprawę, że dzięki przemianie w wampira, mogę kontrolować przemianę w wilkołaka, kiedy tylko chcę. A bycie w swojej prawdziwej naturze, czyli będąc wilkołakiem, to dla mnie największe szczęście - wyjaśniła, popijając alkohol. - Są plusy, bo posiadam cechy dwóch gatunków. Uzupełniają się - dodała.
- Mniej oczywistych, czyli nie widać z zewnątrz kim są?- spojrzała na nią pytająco, bo nie wiedziała, czy dobrze ją rozumie. - A o co chodzi?
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:25

Tym razem to Anjali zaświeciła swoje oczy na czerwono dla zabawy. Przecież nie jest gorsza nie? Wzięła kolejnego łyka ze swojej szklanki.
-Tak chyba wszystko ma swoje plusy i minusy...Ale wampir i wilkołak w jednym to brzmi jak bardzo dobre i ciekawe połączenie uśmiechnęła się lekko, lecz potem jej uśmiech zbladł kiedy odpowiadała na kolejne pytanie.
-To też, ale chodzi mi o kogoś z kim nie mam bliskich więzów z przeszłości. A chodzi o moją córkę konkretnie, Betroy. Sprawia pewne kłopoty i trzeba ją chronić przed chimerami. Uważam, że mogłaby nauczyć się dużo od Ciebie...oczywiście jeśli zechcesz spędzić z nią trochę czasu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

Lorrain zaśmiała się. Co ja co, ale hybryda wilkołaka i wampira to krzyżówka największych wrogów jakby nie patrzeć. Ale co do czego to i tak lubiła takie połączenie.
Blondynka zdziwiła się, że Anjali uważała ją za osobę,od której można by było się czegoś nauczyć. Ona sama nie miała o sobie takiego zdania. Mogłaby uczyć kogoś o róznych kulturach świata, ja to ewoluowały przez ostatnie wieki.
- Nie sądzę, żeby można było się czegoś ode mnie nauczyć, ale mogę ją poznać - odparła po chwili namysłu.
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

Krzyżówka największych wrogów niewątpliwie miała swoje plusy. Znała mocne strony i słabości obydwu ras, to niezwykle przydatna wiedza. Szczególnie jeśli jakiś wampir lub wilkołak by jej zagrażał. Kto wie co się może wydarzyć.
Właśnie chociażby ze względu na to niecodzienne połączenie, z pewnością od Juliette można było się nauczyć naprawdę dużo.
-Dziękuję Juliette. Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy. Jak mogę się Tobie odwdzięczyć? zapytała z łagodnym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

Blondynka się uśmiechnęła. Dziewczyna chciała się jej odwdzięczyć, ale póki co nie miała pomysłu. Jednak wiedziała, że szkoda by było przepuścić taką okazję, dlatego też wpadła na inny pomysł.
- Po prostu będziesz winna mi przysługę - odparła po chwili namysłu.Takie rozwiązanie było bardzo dobre, bowiem gdyby Juliette potrzebowała kiedyś pomocy, albo czegoś innego, to mogłaby bez większego problemu zwrócić się do Anjali. Trzeba zawierać nowe znajomości, bo kto wie, kiedy to się przyda.
Powrót do góry Go down
ANJALI RATHORE

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   20.06.14 19:26

Dla Anjali to również wydawało się w porządku. Dla swojej córki mogła być dłużnikiem wielu osób, co więcej bycie dłużnikiem Juliette nie przeszkadzało jej tak bardzo. Skinęła uroczyście głową.
-Przysługa za przysługę odrzekła i miała zamiar dotrzymać słowa. Miała nadzieję, że nie wyśle jej na misję samobójczą. Jeżeli nie to w takim razie ta znajomość okaże się być wybitnie pozytywna.
-Co jest Twoją największą namiętnością? zapytała. Sama była ciekawa wielu rzeczy o tej niecodziennej hybrydzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nice to meet you Girl!   

Powrót do góry Go down

Nice to meet you Girl!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Hatsune Miku Rolling Girl Sona
» Magical Girl Aisha
» 'Calm down girl - it's just a kiss...'
» Jaki masz typ osobowości?