IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Ainslie Silver

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
AINSLIE SILVER

Cytat : "Per aspera ad astra - przez ciernie do gwiazd."
Rasa : CZŁOWIEK
Sobowtór : NIE
Fantom : NIE
MG : TAK
Liczba postów : 22
Liczba punktów : 70
Jest z nami od : 30/07/2014

PisanieTemat: Ainslie Silver   30.07.14 7:39

KATE WINSLET

26

26

WILKOŁAK

ARYSTOKRACJA

NIE JESTEM FANTOMEM

NIE JESTEM SOBOWTÓREM

PRZYJEZDNA

APARTAMENT

PRAWNICZKA

About me

Urodzona zostałam dnia 3.04.1988 - czyli słownie dwadzieścia sześć lat temu. I tyle mam. Początki swojego życia do praktycznie 25 roku życia mieszkałam w złowieszczym Nowym Orleanie. Czemu złowieszczym? Dowiedziałam się tego dopiero później. Na moje nieszczęście.
Obecnie mieszkam na dalekich peryferiach w uroczym sennym miasteczku Mystic Falls - miasteczku tak pełnym różnorodnych istot paranormalnych. Mam nadzieję jedną - wtopić się w tłum i nade wszystko - przetrwać.
Co będzie trudne ponieważ jestem jak na razie zwykłą istotą ludzką bez żadnych specjalnych darów. Może z jednym: umiejętnością pakowania się w tarapaty. Będzie to tym...prostsze, ponieważ nie obudził się jeszcze we mnie przeklęty gen - gen uśpionej likantropii. Czyli - wilkołactwa. Albowiem jestem także "uśpioną" wilkołaczką. To znaczy, nie taką dosłowną - jestem na razie człowiekiem, ale dopóty nie popełnię morderstwa. Mam nadzieję, iż do tego nie dojdzie ale nie uprzedzajmy faktów! Po kolei. Co było od samego początku?
Czy w ogóle był jakikolwiek początek? Mieszkałam w dużym domu w dość bogatej rodzinie w Nowym Orleanie. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że to było tak niebezpieczne miejsce dla wilkołaków. I nie tylko!
Z reguły od razu powiem, iż jestem osobą wprost przeciwną swej prawdziwej naturze - spokojną, opanowaną, tajemniczą, miłą, słodką, uroczą. Zwłaszcza tajemniczą. Przed naprawdę mało kimkolwiek się w ogóle odsłaniam. Czyli miewam też spore problemy zarówno z nieśmiałością jak i upartością. Jak w ogóle się dowiedziałam o wampirach? Otóż... byłam świadkiem pewnego zdarzenia. Na tyłach pewnego baru o średniej reputacji, byłam świadkiem jak pewna nienaturalna istota z niezwykłą szybkością zabiła trzech wielkich i zbudowanych mężczyzn... wszędzie było pełno krwi... stałam jak sparaliżowana. Oczywiście wpakowałam się w sam środek kłopotów. Bo niestety tajemniczy jegomość mnie zauważył... tego sadystycznego uśmieszku też do końca życia nie zapomnę. Z psychopatycznym spokojem ducha stwierdził, iż takich jak on jest dużo więcej i to gorszych. Więc, że wpakowałam się w niezłe tarapaty ( moja poniekąd specjalność od urodzenia ) i że w ogóle to nie jest przyjazne miejsce dla takich jak ja i najlepiej żebym opuściła miasto. Tak też zrobiłam. Chciałam choć raz...zachować się rozsądnie.
Tylko, iż jak się okazuje, przeznaczenie ma dwa końca - raz uciekłam dosłownie śmierci i ona prawdopodobnie mnie dopadnie także tu. A padło na Mystic Falls głównie też dlatego, że wyczuwałam jego złowieszczą aurę już od dawna - i przyciągnęło mnie jak resztę takich stworzeń.
Wiem, czym jestem, a raczej czym mogę być - poszperałam na strychu rodziców i znalazłam naprawdę parę ciekawych rzeczy. Wystarczy jedno morderstwo - to mnie przeraża do teraz... Ale na razie mam dwa cele: wmieszać się w tłum i nie wpakować się znowu w jakieś kłopoty. Choć wiem dobrze, iż jak na razie jako istota śmiertelna mogę mieć tu nie lada wyzwanie. Ale lubię wyzwania.

Ainslie Silver

Ainslie Silver

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://life-sucks.forumpolish.com/t225-ainslie-silver http://life-sucks.forumpolish.com/t273-relacje http://life-sucks.forumpolish.com/t274-ainslie

Ainslie Silver

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Celestia | Silver Ticket
» Bal Zimowy
» Uszatka Crowley - Sam Silver