IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

A to niespodzianka!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
DANIEL BARTON

Rasa : CHIMERA
Sobowtór : TAK, JEDEN
MG : TAK
Liczba postów : 10
Liczba punktów : 33
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: A to niespodzianka!   21.06.14 12:35

Był piękny słoneczny dzień więc Daniel postanowił wyjśc na świeże powietrze i pospacerować po parku. Przebrał się w czyste ubrania wziął telefon i wyszedł z domu zamykając za sobą dżwi na klucz.Po kilku minutach btył już w parku.Daniel bardzo lubiał tu przychodzić gdy miał wolną chwilę.Spacerował tak rozglądając się do okoła zauważył bawiące się przy fontanie dzieci oraz rodziców siedzących przy stolikach miło gawędząc.Miło jest popatrzeć na szczęśliwych i bez żadnych zmartwien ludzi.Chłpak postanowił usiąść na chwilę na ławce rozkoszukąc się pięknym widokiem.
Nagle przypomniała mu sie dawna znajoma Rose. Był strasznie ciekawy co u niej słychać i czy uporała się z swymi problemami.Tak dawno jej nie widział że prawie o niej zapomniał.Ach szkoda że czasami wszystko jest tak bardzo skomplikowane.Po krótkiej chwili wstałem z ławki i ruszyłem alejką przed siebie asz niechcący trąciłem ramieniem młoda kobietę.Byłem tak zapatszony w głąb parku żę jej po prostu nie zauważył.-Przepraszam nie zwróciłem uwagi gdzie idę-powiedziałem spoglądając na jej twarz.Nie mogłem uwierzyć własnym oczom to przeciez Rose.Ona chyba czyta mi w myślach zaśmiałem się sam do siebie.Dopiero co o niej myślałem a tu prosze niespodzianka.-Rose to ty? Właśnie o tobie wspominałem-dodałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ROSE HATHAWAY

Rasa : CZAROWNICA
Sobowtór : NIE
Fantom : TAK
Artefakty : klucz otwierający wszystkie zamki, kompas wskazujący istoty nadprzyrodzone, nóż odbierający tymczasowo moc
Liczba postów : 298
Liczba punktów : 143

PisanieTemat: Re: A to niespodzianka!   21.06.14 13:02

Rose kolejna noc z rzędu była no mocno zakrapianej imprezie. Obudziła się znowu w nowym łóżku z innym facetem. Za sprawą magii zlikwidowała upiornego kaca i poszła się odświeżyć do łazienki póki ten facet spał. Wzięła szybki prysznic i ubrała się w ciuchy imprezy gdyż innych nie miała. Ale i tak wyglądały jak dopiero wyjęte z szafy...Włosy szybko poprawiła jak i makijaż. Zanim wyszła zgarnęła z stołu jedną z butelek whisky i wyszła. Nie chciała słuchać ponownej gadki, zę ta noc nic nie znaczyła itd. Nudziło ją to. Właśnie szła przez park z papierosem w reku gdy jakiś mężczyzna trącił ją ramieniem. Na początku nie poznała go ale po chwili z zaskoczeniem spojrzała na swojego przyjaciela Daniela. Już dawno go nie widziała a teraz przypadkiem spotkała go w parku. Dużo znajomych ostatnio spotykała w Mystic.
- Aż tak się zmieniłam, że masz wątpliwości? -zaśmiała się gasząc dopiero zaczętego papierosa. Przyjaciel an dzień dobry nie musi wiedzieć o jej problemach z używkami które nasiliły sie..

Oj tak zdecydowanie Rose się zmieniła wypiękniała i bardziej wydoroślała.Ale to nie dla tego zapytałem się czy to faktycznie ona.Przed chwilą ją wspominałem i dlatego zadałem jej to pytanie byłem w szoku że ją tu spotkałem.Myslałem że już nigdy na siebie nie trafimy i nie będziemy mieli okazji do miłej pogawędki.Daniel bardzo się ucieszył że ją spotkał brakowało mu ich wspólnych rozmów i tego że po prostu przy nim była.
-Zmieniłaś się kochana wydoroślałaś i jestes jeszcze piękniejsza niż byłaś-odpowiedział przytulając ją.Minęło sporo czasu od naszego ostatniego spotkania więc byłem ciekaw co u niej.Jednak nie chciałem jej wypytywać nie wypada jak będzie chciała to zapewne sama mi powie bez naciskania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ROSE HATHAWAY

Artefakty : klucz otwierający wszystkie zamki, kompas wskazujący istoty nadprzyrodzone, nóż odbierający tymczasowo moc

Dokładnie przyjrzała się przyjacielowi. W sumie tak patrząc w chłopaku zmieniły się tylko rysy twarzy i budowa ciała. Już nie był tym chłopcem co kiedyś teraz zmężniał i był przystojnym mężczyznom.
- Za to ty niewiele się zmieniłeś. Opowiadaj co u ciebie -powiedziała wesoło łapiąc przyjaciela za ramię. Szła powoli jak na spacerze. Trzymała go w ten sposób bo pomimo wyleczenia kaca nie najlepiej się jeszcze czuła a nie raz już tak chodziła z Danielem. Nie było w tym nic z podrywu. Była ciekawa co jej odpowie Daniel. Już szmat czasu się nie widzieli i miała nadzieję na dłuższą historyjkę. U niej dość dużo się działo ale większość to same tragiczne przypadki prowadzące do nieszczęść. Byle mu się dobrze powodziło!.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DANIEL BARTON

PisanieTemat: Re: A to niespodzianka!   21.06.14 13:03

Dziewczyna przyglądała mi się uważnie przez chwile.Zapewne też była zdziwiona naszym nieoczekiwanym spotkaniem jak ja.Uśmiechnąłem się do niej gdy złapała mnie za ramię.Szliśmy przed siebie spoglądając na piękny krajobraz parku.Sam nie wiedział o od czego ma zacząć opowiadac tyle się u niego zmieniło od ostatniego ich spotkania.Może najlepiej będzie jak zaczne od samego początku to jest chyba najleprzy pomysł.
-Nie wiem czy wiesz ale kiedyś spotkałem pewna dziewczynę teraz już kobietę. Postanowiłem że będę jej jakby "aniołem stróżem". Tak też się stało czuwałem ł obok niej dniami i nocami.Po pewnym czasie zakokochałem się w niej.Jednak to było zbyt piękne by mogło być prawdziwe...-opowiadając nagle zamilkł.Przypomniało mu się to feralne zdażenie,tamta noc,ciemna uliczka i nadprzyrodzeni.Mimo iż minęło już dość czasu od tamtej nocy to gdy o tym pomyśli przechodzą go ciarki po całym ciele.Nie chciałem tego opowiadac Rose nie chce jej martwić bo to było dawno więc nawet nie warto.Spojrzałem na nią -Pewnie ciekawi cię co było dalej? Wybacz ale to dla mnei bardzo trudny temat i wolę o nim zapomnieć.Powiem ci ż eprzyjechałem tu odszukać tę dziewczynę i po jakimś czasie tak też się stało znalażłem ją ma na imię Claire.Może ją znasz skoro mieszkacie w tym samy mieście.-dokończył po chwili.Daniel już nie pamiętał kiedy ostatni raz z kimś tak szczerze rozmawiał w głębi serca bardzo mu tego brakowało.Z Rose zawszę mogli porozmawiac o wszystkim co ich cieszy i smuci więc super że była teraz z nim.-Lepiej mi powiedz co u ciebie?-zapytałęm.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ROSE HATHAWAY

Rose zrobiło się cholernie smutno i czuła się winna co spotkało Daniela.
- Gdybym wtedy była i obroniła cię nie stało by się to -nawet nie wiedziała, ze powiedziała to na głos. Brunetka była łowczynią i czuła, że to jej pieprzony obowiązek bronić swoich bliskich i obcych ludzi. Zdziwiła się na wieść o Claire.
- Znam ją Fajna dziewczyna- powiedziała weselszym tonem. Przynajmniej ją spotkał i będzie dobrze jak w tych wszystkich bajkach co kiedyś mama jej czytała do snu.
- U mnie? -zaśmiała się ponuro. Rose nie widziała się z Danielem od śmierci matki i czas było powiedzieć mu prawdę. Wtedy uciekła z miasta..
- Jak wiesz moja matka nie żyje a raczej mój ojciec ją zabił.Ojciec mnie prześladował i napoił krwią z klątwą i zabił mnie. Zanim ja go zabiłam zabił mnie jeszcze raz. Chciał mnie wykorzystać Daniel. A teraz jestem tu i próbuje se ułożyć życie ale jakoś mi nie idzie.- przemilczała fakt, zę budzi się co rano z kacem i z innym facetem, że jej serce jest jakby z kamienia. ogólnie nie radziła sobie chodź na zewnątrz wszyscy uważali, ze jest ok. Nawet Dean nie wiedział o uzależnieniach Hathaway.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DANIEL BARTON

I tego własnie się obawaiałem współczucia a tak zareagowała na moją opowieść Rose.Nie lubię o tym opowiadać bo ciąglę słysze to samo.Chciałbym już o tym zapomnieć i nie myśleć lecz nie potrafię.Czasami przychodzą takie dni że wszystko mi się przypomina i pamiętam to tak dkładnie jak by to się stało zaledwie przed chwilą.Daniel ogarnij się i zapomnij o tym raz na zawszę nakazywał mi rozsądek.
Słońce powoli zaczynało się chować więc połowa spacerowiczów z dziećmi zaczęła się pakowac i wracać do swoich domów.Spacerowaliśmy powoli przed siebie a ja słuchałem uważnie Rose.Gdy usłyszałem a raczej gdy do mnie dotarło co zrobił jej ojcieć myslałem że wyjdę z siebie.Przecież to nie mieści się w głowie jak jej własny ojciec mógł zabić swoją żonę? Przecież z tego co wiem i widziałem zawszę wyglądali na kochające się małżeństwo.Jak widac nie wszystko jest takie kolorowe na jakie wygląda pomyślałem spoglądająć na przyjaciółkę.To wszystko jest takie straszne po prostu nie wiem co mam jej powiedzieć.Żadne moje słowa w tym wypadku nie będą dobrym pocieszeniem.Objąłem ją ramieniem-Nie będę ci współczuł bo nikt tego nie lubi.Wiesz w życiu nie zawsze jest tak jak byśmy tego sobie żyzyli.Trzeba wziąść się w garść i powiedzieć sobie że dam radę nie oglądając się za siebie-powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ROSE HATHAWAY

Pozwoliła objąć się ramieniem bo co jej szkodzi?. Uśmiechnęła się lekko.
- Uważasz, że tak nie robie? Daniel zaczęłam nowe życie ponowne chodź jest ciężko i konsekwencje tamtego spotkania prześladują mnie do dziś. -przynajmniej została teraz czarownicą. Już od małego fascynowała się magią ale matka mówiła jej, że takie dziewczyny nie istnieją. A teraz mogła na prawdę czarować co jej się żywnie podoba. Przynajmniej dorosła do tego i wiedziała, że to też obowiązek.
- W sumie idzie mi całkiem nieźle tylko wpadłam w alkoholizm -mruknęła. Wiedziała, że akurat chłopakowi może to powiedzieć. Chyba potrzebowała pomocy. Dziwnie się czuła nie pamiętając połowy nocy,a szczególnie budząc się kolo jakiś kolesi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DANIEL BARTON

PisanieTemat: Re: A to niespodzianka!   16.07.14 8:26

Daniel wiedział że dziewczyna jest czarownicą i szanował to nie maił jakiś obiekcji co do tego.Każdy jest tym kim jest i nie mu ich oceniać.Wiadomo może pomóc,wysłuchać czy też doradzić ale nic więcej.Na świecie jest tyle złą i nienawiści że jemu samemu czasami jest zle ale nic nie może na to poradzić.Spoglądałem na Rose na pierwszy rzut oka wydawało by sie że świetnie sobie radzi jednak coś mi nie dawało spokoju.Powiedziałbym że wygląda na trochę zagubioną i osobę która potrzebuje pomocy.Sam nie wiem mogę się mylić jednak stawiał bym na to że ma jakiś problem z którym sobie sama nie radzi.-Rozumiem jeżeli potrzebujesz pomocy chętnie ci pomogę tylko musisz mi powiedzieć o co dokładnie chodzi.-powiedział.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: A to niespodzianka!   

Powrót do góry Go down

A to niespodzianka!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» [Zaproszenie] Urlop niespodzianka!
» Urlop niespodzianka!