IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

O kto powrócił na stare śmieci.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ROSE HATHAWAY

Rasa : CZAROWNICA
Sobowtór : NIE
Fantom : TAK
MG : TAK
Artefakty : klucz otwierający wszystkie zamki, kompas wskazujący istoty nadprzyrodzone, nóż odbierający tymczasowo moc
Liczba postów : 298
Liczba punktów : 143
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: O kto powrócił na stare śmieci.   14.09.14 14:37

Rose jak zwykle wieczorem siedziała w Mystic Grill. Upijała swoje smutki i problemy, których było coraz więcej. Przynajmniej nie nudziła się aż tak. Mogło być gorzej. Chyba. Zawsze mogli wszyscy inaczej o niej plotkować. Zamówiła kolejną szklankę jakiegoś alkoholu już nie ważne jakiego. Mało ja to obchodziło. Chciała się tylko upić i mieć wyjebane na wszystkich. Tęskniła za Deanem. Dobrze że Matt ją w takim stanie nie widział. Potrzebowała teraz jakiegoś starego znajomego ot tak se. Czasem takie humorki miała. Ale jaka kobieta nie? Już się bała kolejnych lat w jej nieśmiertelnym życiu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

Rasa : HYBRYDA
Fantom : NIE
MG : BEZ PRZESADY
Artefakty : amulet chroniący przed wpływem wszelkich złych mocy
Liczba postów : 80
Liczba punktów : 93

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   14.09.14 14:56

Po zaliczeniu odwiedzin w lesie Juliette postanowiła pójść zobaczyć, jak się miewa Mystic Grill. I pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu często tam bywała i była nawet właścicielką tego baru. Brakowało jej trochę tego, ale w Paryżu starała się o tym nie myśleć. Próbowała dojść do tego, kto mógł znać historię jej rodu, ale niestety to się jej nie udało.
Ubrała się tak jak zawsze. Ciemne rurki, biały top i do tego malinowy żakiet. Do tego oczywiście szpilki. Pod tym względem to Juliette chyba nigdy się nie zmieni. Jeszcze przed wejściem czuła, że w środku jest trochę nadprzyrodzonych. Jak zawsze zresztą. Weszła do środka pewnym krokiem. Wszyscy zaraz obejrzeli się, rozpoznali dziewczynę i zaczęli cicho plotkować na jej temat.
Patrzcie kto wrócił... Ciekawe gdzie była? Po co tutaj wracała? Spokój był.
Juliette cicho westchnęła. Wyglądało na to, że się trochę pozmieniało. Sama nie rozejrzała się, tylko bez niczego usiadła przy barze i zamówiła szkocką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://life-sucks.forumpolish.com/t302-julka-zaprasza-d#2286 http://life-sucks.forumpolish.com/t118-telefon-juliette-lorrain#540
ROSE HATHAWAY

Artefakty : klucz otwierający wszystkie zamki, kompas wskazujący istoty nadprzyrodzone, nóż odbierający tymczasowo moc

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   14.09.14 18:21

I se tak siedziała dopóki wszyscy nie zaczęli szeptać po kątach. No co jak co ale jeśli jej nie obgadywali było coś nie tak przecież. Juliette mogła nie poznać Rose ze względu, że się juz trochę zmieniła.
Miała już dłuższe włosy i były bardziej pofalowane niż zwykle nawet chyba o odcień jej pociemniały. Figura bądźmy szczerzy zrobiła się bardziej kobieca nie żeby wcześniej wyglądała jak facet. Do tego stroje były jeszcze bardziej wyzywające.
Spojrzała za siebie i oniemiała. Nie wierzyła własnym oczom. Pewnie stanęła na nogach chociaż była lekko podpita. Podeszła do blondynki i usiadła przy stoliku.
- Nie spodziewałam się, że kiedyś wrócisz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   14.09.14 18:33

Lorrain próbowała nie zwracać uwagi na te szepty wszystkich zgromadzonych. W sumie to nawet nie spodziewała się takiego "przywitania". Jakiegokolwiek się nie spodziewała. Dostała swoją szkocką i usiadła przy stoliku. Wyczuwała obecność wielu istot, ale nie zwracała na to uwagi. Dobrze, że nikt nie zamierzał jej wpierniczyć czy coś w tym stylu. Usiadła, napiła się łyka i po chwili usłyszała znajomy głos. Była to Rose, która trochę się nie co zmieniła, a może jej się tylko wydawało? Nie widziała jej kilka miesięcy przecież.
- W sumie to ja też nie wiedziałam, że tu wrócę. Co prawda Paryż to mój dom, ale stwierdziłam, że wrócę tutaj zobaczyć co się dzieje - odparła wzruszając ramionami. - Co u Ciebie? Widziałaś Dean'a? - spytała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://life-sucks.forumpolish.com/t302-julka-zaprasza-d#2286 http://life-sucks.forumpolish.com/t118-telefon-juliette-lorrain#540
ROSE HATHAWAY

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   14.09.14 19:38

Dziwne to było trochę podeszła do niej jakby widziały się wczoraj. Bez żadnego hey czy coś.
- Za wiele to się nie dzieje nowe twarze nowe problemy - pokiwała przecząco głową - nie widziałam niestety brakuje mi go tyle się u mnie działo - wypiła kolejną szklankę duszkiem i zamówiła następna.
- Ze też oddałaś bar komuś innemu byłabyś milionerką przy mnie - uśmiechnęła się lekko.
- mam większy problem z alkoholem jak widzisz - pokazała kolejną pustą szklankę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   14.09.14 19:48

- Czyli wszystko po staremu - westchnęła. Mystic Falls strasznie przyciągało nadnaturalne istoty, do czego chyba mieszkańcy po prostu już się przyzwyczaili. Juliette tak samo, dlatego nawet ją to nie zdziwiło.
Zaskoczyła się faktem, że Rose brakowało Dean'a, który jakby nie patrzeć był miłością Lorrain. Jednak postanowiła tego nie komentować.
- Może wyjechał tak samo jak ja - zaproponowała takie wyjście. Ostatni raz widziała go wtedy na cmentarzu, kiedy poznał kilka szokujących faktów o jej osobie.
- Oddałam, ale zawsze z powrotem może być mój - zaśmiała się. Jakby nie patrzeć to kelnera uczyniła właścicielem pod wpływem hipnozy.
- Nie powinnaś tyle pić - dodała po chwili.
Powrót do góry Go down
ROSE HATHAWAY

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   21.09.14 15:12

Tak Dean był facetem Juliette ale i najlepszym przyjacielem Rose. Był dla niej jak straszy brat. Więc logiczne było to, że jej go brakowało.
- Niewykluczone ale wiem, że gdziekolwiek jest da sobie radę - znała jego możliwości. Dałaby sobie rękę uciąć, że daje sobie rade. Nigdy nie rozumiała poczynań blondynki.
- Tak tylko mogłaś im zarządzać z daleka nie musiałaś go oddawać komuś innemu. -mruknęła. Akurat MG było jakby nie patrząc głównym ośrodkiem rozrywkowym w mieście. Szło tutaj się dowiedzieć kilku istotnych faktów lub plotek przebywając tu.
- Tak wiem, że nie powinnam ale to chyba już uzależnienie po byciu wampirem - powiedziała niewzruszonym tonem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   24.09.14 10:31

Juliette westchnęła. Ciekawiło ją, czy spotka jeszcze Dean'a i czy ten w ogóle by się do niej odzywał. Nie dość, że nie mógł pogodzić się z faktem, że Juliette jest hybrydą, to jeszcze dowiedział się o jej przeszłości, która kolorowa jednak nie była.
- Rose, nie miałam głowy do jakiegoś baru. Miałam ważniejsze sprawy a jak widać, bar dał radę - zauważyła. - Zawsze mogę cię zmusić do nie picia - zaśmiała się. No co, pożartować przecież sobie można.
Powrót do góry Go down
ROSE HATHAWAY

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   28.09.14 13:47

Tak niestety wiedziała jak Dean zareagował na to, że Jul jest hybrydą. W sumie nie rozumiała go, ze zbyt jej nie akceptował skoro ją nieśmiertelną dziewczynę, która jest czarownicą zaakceptował bez problemu.
Skrzywiła się.
- Wiesz, ze nie lubię jak ktoś mi miesza w głowie nie jestem zbyt wtedy uprzejma - wolała być sobą i mieć problemy z alkoholem niż mieć pranie mózgu. Ale uśmiechnęła się ponownie bo wiedziała, że blondynka nie odważy sie na taki krok.
- Ciekawi mnie co robiłaś tam przez tyle czasu - spojrzała zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   28.09.14 13:56

- Wiem i dlatego też tego nie robię. Sama bym tego nie lubiła, ale na szczęście mnie chroni zaklęcie - odparła, po czym się zaśmiała i napiła się swojego trunku. Na pytanie co tam robiła lekko się skrzywiła. Dla niej to nie była przyjemna podróż na stare śmieci, bowiem o większości wolałaby zapomnieć. A w tym przypadku musiała przypominać sobie bolesne fakty. A najgorsze w tym wszystkim było to, że nie poznała odpowiedzi na dręczące ją pytania.
- Byłam powspominać stare dzieje. Bardzo stare - odparła po chwili, dając do zrozumienia, że nie ma ochoty drążyć tego tematu.
Powrót do góry Go down
ROSE HATHAWAY

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   01.10.14 17:11

Aha ciekawe co się wydarzyło, że nie chciała o tym mówic. Wzbudziło to jej jeszcze większą ciekawość ale powstrzymała się od pytań cisnących się na jej niewyparzony język.
- Przed cieniami nawet zaklęcie cię nie ochroni moja droga. Tak już jest czarownica wszystkiego nie może.
Hathaway sama doświadczyła tego na swojej skórze. Nawet czarownica czegoś nie potrafi i nie jest tak wszechmocna tak jak wszyscy uważają. Każdy nadprzyrodzony ma słabe punkty i te silne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JULIETTE LORRAIN

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   21.10.14 17:31

Juliette westchnęła. W sumie to mało ją to ostatnimi czasy obchodziło. Dała sobie radę przez ponad 200 lat, więc dalej będzie potrafiła o siebie zadbać. Musiała po prostu na siebie uważać, a póki co jej to wychodziło. Najgorsze było jednak to, że wciąż nie znała odpowiedzi na swoje pytania. Nawet podróż do Paryża nic jej nie dała. No może, jedno jej dała. Odpoczęła od Mystic Falls i odwiedziła rodzinne strony. Szkoda tylko, że niestety tak naprawdę nie posiadała rodziny. Ponownie westchnęła na samą myśl.
- W Mystic Falls coś się dzieje? - spytała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: O kto powrócił na stare śmieci.   

Powrót do góry Go down

O kto powrócił na stare śmieci.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1