IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Misja zakończona pomyślnie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LILLIE WILHOITE

Rasa : CIEŃ
Sobowtór : NIE
Fantom : TAK
MG : TAK
Liczba postów : 35
Liczba punktów : 49
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: Misja zakończona pomyślnie.   14.09.14 16:33

Wreszcie nadszedł ten stosowny moment, w którym Lillie mogła raz na zawsze uwolnić się od niewolnictwa. W dalszym ciągu się dziwiła, że dzielnie potrafiła wytrwać do samiuteńkiego końca, znosząc jakoś to wszystko. Simon powinien być z niej bardzo dumny, ona sama tak też twierdziła. Ale cóż, w końcu każdy najlepszy potrafił zrobić wszystko i znosić wszelkie trudy, czyż nie?
Dziewczyna starała się, jak mogła, żeby ukryć swoją radość i jak na aktorkę przystało, świetnie jej to szło. Jej pani, a raczej pani blondynki, w którą się wcielała, spała głęboko w swoim łożu, a jej kazała zająć się naczyniami. No ale cóż, nie robiła tego. Naczynia stały dalej na wielkim drewnianym stole, wciąż z resztkami jadła, które kilka godzin temu się na nich znajdowały. A Lil co? Udała się do sypialni kobiety, cicho i bezszelestnie, jak na cienia przystało. W ręce trzymała stary mosiężny miecz. Po chwili przeciął on powietrze. Po dekapitacji przystanęła nad martwym ciałem kobiety z triumfem w oczach. Cóż, kto by pomyślał, że to takie łatwe? Przez dłuższą chwilę napawała się takim widokiem, po czym oczyściła miecz i rzuciła go tuż obok kobiety, a następnie udała się do wyjścia. Kiedy szła ją ulicami, powróciła do swojego starego wyglądu i starego ubioru. Uśmiechając się triumfalnie, udała się do Simona. Stała się teraz strażnikiem. Znowu odzyskała swoją potęgę.

/zt.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Misja zakończona pomyślnie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?
» Misja #8 | Ucieczka z KOLCa | Zapowiedź {odroczona w czasie}
» Makbet - tragiczny morderca (skończona)
» Warframe
» Verter [Misja Policji Magicznej]