IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
IDA MIKAELSON

Rasa : WAMPIR
Sobowtór : NIE
Fantom : NIE
MG : NIE
Liczba postów : 19
Liczba punktów : 53
Jest z nami od : 15/09/2014

PisanieTemat: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    18.09.14 16:26

Ida Mikaelson

Obiecuję że coś tu wymyślę !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LIAM MACHT

Rasa : CZŁOWIEK
Liczba postów : 8
Liczba punktów : 28
Jest z nami od : 17/09/2014

PisanieTemat: Re: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    18.09.14 18:36

No to ten teges. Może powiążemy jakoś psychizm Liama z historią Idy? Albo jej mrok z historią jednego z bliźniaków Machtów? Może Liam zna brata panienki? A może Ty wymyślisz coś zupełnie odmiennego, różnego od tego, co zaproponowałam? Śmiało, pisz o wszystkim co Ci leży w głowie, uwolnij swoją zdolność twórczą i daj jej ponieść swoje palce po klawiaturze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IDA MIKAELSON

PisanieTemat: Re: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    18.09.14 18:47

Cóż w sumie możesz znać brata tylko co on na to XD
No a tak po za tym to Ida też jest strażnikiem i mogli się spotkać gdzieś w mrocznym wymiarze np. Panna mroczna wykonywała jakąś misję dla brata i wpadła na nią jakaś niewolnica Ida chciała ją ukarać co pewnie skończyło by się jej zgonem Liam się wtrącił i tak się poznali. Nie wiem tylko czy pozytyw czy negatyw chcesz bo wtedy w zależności albo Ida jest nim zaintrygowana bo się odważył wtrącić wjej sprawy albo go nie znosi bo niewolnica uciekła co Idę wkurzyłó

Normalna sprawa
naucz się udawać ,
mów że się nie przejmujesz,

niech nikt się nigdy nie domyśli nawet,
co tak naprawdę czujesz...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LIAM MACHT

PisanieTemat: Re: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    18.09.14 18:57

Liam nie zgodził się na ukaranie niewolnicy. Potem szybko się rozstali, każdy poszedł w swoją stronę. Teraz, po kilku dniach, znowu na siebie wpadają. Pałają do siebie nienawiścią bez dna, a tym bardziej Ida na Liama, bo kiedy zaczął wtedy na nią wrzucać, by Ida tylko zostawiła niewolnicę w spokoju, niewolnica zdołała uciec. Teraz więc znowu się spotykają - ba, w tym  samym miejscu, przy czym możemy walnąć świetny opis oraz nawiązanie do wspomnień z tych okolic (co sprawi, że posty będą dłuższe, a to bardzo dobrze!). Tak czy owak, to lepiej niech będzie negatywna relacja, z oczywistych powodów.
Więc jak?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IDA MIKAELSON

PisanieTemat: Re: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    18.09.14 19:01

No super prawdę mówiąc dokładnie tak to widzę. Ida jest wściekła bo niewolnica uciekła i Liam śmiał się wtrącić i do tego podnieść głos na Idę! Tak więc negatyw w sumie mi pasuje

Normalna sprawa
naucz się udawać ,
mów że się nie przejmujesz,

niech nikt się nigdy nie domyśli nawet,
co tak naprawdę czujesz...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LIAM MACHT

PisanieTemat: Re: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    18.09.14 19:03

No to ustalone! : )
Zaczniesz? Nie musisz od razu, możesz zaczekać z tym do jutra. Aha, i wybierz jakieś zaciszne miejsce, z dala od zbędnych gapiów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MELODY GREY

Cytat : The world is not enough
MG : TAK
Liczba postów : 69
Liczba punktów : 107
Jest z nami od : 26/08/2014

PisanieTemat: Re: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    18.09.14 19:51

Pragnę jakiś zakręcony pozytyw. Co prawda Melody i Ida są całkowitymi przeciwieństwami, ale to w sumie może działać na naszą korzyść. Klaus będzie chciał przemienić Mel. Ida może spróbować ją do tego przekonać. Jedna drugiej może pokazać życie z zupełnie innej perspektywy. Grey będzie ciągnąć Mikaelson w stronę dobra, a z kolei Ida, może odkrywać na zmianę z Klausem te mroczniejsze oblicze Didi. No i może z tego powstać trochę psychiczna przyjaźń. Wiadomo, dziewczyńskie sprawy!
Co Ty na to?

MELODY GREY
Poczułam jej strach, zanim usłyszałam, że krzyczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IDA MIKAELSON

PisanieTemat: Re: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    19.09.14 12:27

Psychiczna przyjaźń - podoba mi się ta koncepcja   No o z pewnością będzie się coś dziać. bo w końcu przeciwieństwa się przyciągają to raz a dwa próba przyciągnięcia Idy na tą dobrą stronę może być ciekawa i odwrotnie Jestem jak najbardziej na tak! * wciska wielki zielony przycisk *
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?    

Powrót do góry Go down

Chce coś ! Czyli co, z kim, po co i na co !?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Henry Williams - Magia Bezróżdżkowa
» Nie wiem jak to nazwać, bo nie mój pomysł. Czyli tańsze zaklęcia.
» Zielony potwór zazdrości czyli co się dzieje kiedy rozmawiasz z Blackiem
» Dzikie seksy w krzakach i zakopywanie trupów w piachu, czyli wypad nad morze.
» "Ruda" czyli Liluś