IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Katherine Pierce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
KATHERINE PIERCE

Cytat : Better you die than I
Rasa : DUCH
Sobowtór : TAK, DWA
Fantom : NIE
MG : TAK
Liczba postów : 7
Liczba punktów : 38
Jest z nami od : 21/09/2014

PisanieTemat: Katherine Pierce    21.09.14 10:53

Nina Dobrev

20

541

DUCH

KACI

NIE JESTEM FANTOMEM

JESTEM SOBOWTÓREM

PRZYJEZDNA

TU I TAM, DUCHEM JESTEM

I'M KATHERINE PIERCE

About me

Dobra, to zaczynamy. Urodziłam się w Bułgarii, w dość interesującej rodzinie. W wieku siedemnastu lat poznałam pewnego mężczyznę, wydawało mi się, że go kocham i owocem tej naiwnej miłości była dziewczynka, którą natychmiast mi odebrano. Mnie natomiast wyrzucili z domu,  a tak naprawdę z całej Bułgarii. Z braku pomysłu na życie wyjechałam do Anglii, używając już mojego obecnego imienia i nazwiska. Tam poznałam rodzinę pierwotnych, która chciała mnie wykorzystać jako ofiarę do złamania klątwy. Przyznam Ci się szczerze, a musisz wiedzieć, że Katherine Pierce nie bywa szczera, że beznadziejnie się zakochałam i nie mogłam uwierzyć, że ktokolwiek chciałby mnie zabić. Rzeczywistość była inna, ale dzięki dość szczęśliwemu splotowi wydarzeń, udało mi się napić wampirzej krwi, a potem się powiesić. Potem zabiłam właścicielkę chatki i uciekłam. Klaus wciąż mnie ścigał, a kiedy wróciłam do Bułgarii okazało się, że wymordował całą moją rodzinę. Całą. Nie oszczędził nikogo. Wiesz jakie to uczucie, patrzeć na matkę która zawsze była przy tobie, całą zakrwawioną i martwą, poniekąd przez Ciebie? Wątpię. Potem tułałam się po świecie, wciąż uciekając przed pierwotnymi. W dziewiętnastym wieku poznałam braci Salvatore, którzy potem odrzucili moją miłość na rzecz Eleny Gilbert, która powinna zgnić w piekle za to co mi zrobiła. Wspomniałam, że przemieniłam Salvatorów w wampiry? Na pewno jesteś ciekawy, jak się tu znalazłam. Ja, niepokonana Katherine Pierce dałam się podejść jak amatorka jakiejś małej łowczyni. Kołek w serce i tak o to mnie zabito. Ale nie zamierzam być duchem długo - może jakiś Orfeusz po mnie przyjdzie?

Katherine Pierce

Katherine Pierce

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Katherine Pierce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Katherine Monroe
» Magia Lecznicza - Katherine Wilson