IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Sutton Sewell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
SUTTON SEWELL

Rasa : CZŁOWIEK
Sobowtór : NIE
Fantom : NIE
MG : TAK
Liczba postów : 39
Liczba punktów : 41
Jest z nami od : 28/09/2014

PisanieTemat: Sutton Sewell   28.09.14 20:39

Alexandra Chando

17

17

Człowiek

mieszczanie

Nie jestem Fantomem

Nie jestem sobowtórem

Nieprzejezdna

Dom Sewell

Uczennica

About me

Urodziłam się w Mystic Falls. Jak dla mnie jestem zbyt dobra by pochodzić z tej dziury no ale póki co muszę tu wytrzymać. Dosłownie po moich narodzinach matka,a raczej ta szmata co mnie urodziła oddała mnie do adopcji. Na moje szczęście przygarnęła mnie zamożna rodzina która nie miała dzieci. Dali mi swoje nazwisko. Wszystko było ładnie i pięknie gdyby nie to, że moja nowa matka zaszła w ciąże dosłownie po kilku dniach po moim przybyciu do domu. Jak dla niej było to szczęście, że miała w domu dwa urocze niemowlęta. Tyle, że jak dorastałyśmy było coraz gorzej. Na każdym kroku kłóciłam się z przybraną siostrą. Dostawałam wszystko co chciałam. Miałam najlepsze ubrania najlepszych chłopaków w mieście i przyjaciółki.  Mam w dupie to, że kogoś ranie zamiłowaniem do moich gierek. Lubię po prostu jak coś się dzieje. Mimo to można na mnie liczyć szczególnie jeśli mam namieszać. Moi przybrani rodzice nie są ze mnie zbyt dumni. Nie obchodzi mnie szkoła tylko dobra zabawa. Nie jeden raz miałam problemy z policją tylko na szczęście mój wujek jest prawnikiem. Tak czy siak całe życia wiedziałam o tym, że byłam adoptowana. Zawsze ciekawiło mnie kto mnie urodził i czemu mnie zostawiła. Więc rozpoczęłam małe śledztwo. Niczego się nie dowiedziałam zbytnio tylko to, że moja matka jest niebezpieczną istotą. Coś się za tym kryje,a  ja dowiem się co! Brnęłam w to dalej aż na swej drodze spotkałam palanta który o mało mnie nie zabił tylko dlatego, że poszukiwałam matki. Ostatnio też zauważyłam, że moja mieścina nie jest wcale taka nudna. Ma swój mroczny sekret który odkryję.

Sutton Sewell

Sutton Sewell

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sutton Sewell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1