IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Gadu gadu przy kieliszku.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
SUTTON SEWELL

Rasa : CZŁOWIEK
Sobowtór : NIE
Fantom : NIE
MG : TAK
Liczba postów : 39
Liczba punktów : 41
Jest z nami od : 28/09/2014

PisanieTemat: Gadu gadu przy kieliszku.   04.10.14 15:24

Bądźmy szczerzy dziewczynie nie podobało się to, że jej nauczyciel historii odszedł sobie z roboty po tym jak wysłał ją do pomagania w jakiejś imprezie. Była tak blisko poznania o nim prawdy, a on uciekł jak ostatni tchórz.
Sutton spacerując tak dobrze jej znanymi uliczkami Mystic Falls zatrzymała się przed Mystic Grill. Jakieś dziwne przeczucie kazało jej tam wejść. Wierzyła w swoje przeczucia i weszła do lokalu rozglądając się na boki czy jest ktoś ciekawy. Ostatnio do miasta przyjeżdżało sporo nowych osób i domyślała się, że te osoby też nie są zwyczajne. Mystic Falls miało swoją tajemnicę, która w końcu odkryje.
Przy barze zobaczyła dobrze znaną sobie osobę. Często widziała go przy Alaricu i Elenie. Pewnym krokiem podeszła do baru i zajęła miejsce przy mężczyźnie. Odwróciła się do niego z leniwym uśmieszkiem na ustach.
- Cześć Damon - twarz mężczyzny dobitnie jej pokazywała, że ten jej nie kojarzy. W sumie nie dziwiła się była wrogo nastawiona do Eleny więc zapewne nie znał nawet jej imienia.
- Sutton. Pozwolisz, że ci potowarzyszę? Nie ładnie tak pić samemu - nie czekając na odpowiedź ruchem dłoni pokazała kelnerowi by podał jej to samo co pił towarzysz. Jak dobrze, że miała tu znajomości dziwnie by to wyglądało gdyby chciała z nim pić ale nie miała jak zamówić sobie alkoholu.
Już po chwili przed nią leżała szklaneczka z trunkiem.
- Rzadko się Ciebie widuje tu samotnego. Ja to mam szczęście.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

Cytat : JUST LAUGH AND LET IT GO
Sobowtór : TAK, JEDEN
Fantom : TAK
Liczba postów : 145
Liczba punktów : 77
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   04.10.14 15:45

Właśnie, co Damon robił sam w barze? Wbrew stereotypowi dość często bywał gdzieś sam. Dość często również miewał jakieś depresyjne skłonności. Zwłaszcza po alkoholu. No ale dobra.
Co do tej Eleny, to wcale nie bywał już w jej towarzystwie tak często. Prawie w ogóle. Czasy jego miłości do Gilbertówny minęły bezpowrotnie. I dobrze.
Nie minęło wiele czasu, jak miejsce obok niego zostało zajęte przez jakąś dziewczynę, której nie kojarzył, a ona najwyraźniej znała go z imienia. Cóż za ciekawe rzeczy. Był zdziwiony tym, co mówiła. Obserwowała go? Skąd mogła wiedzieć ile pije, z kim pije, gdzie pije, jak się nazywa?
- Śledzisz mnie? - zażartował, starając się nie pokazać, że naprawdę tak pomyślał. Jego egocentryzm i paranoja sięgnęły szczytu. - Czy ja wiem czy szczęście. - wzruszył ramionami, upijając łyk swojego drinka. Miał się użalać nad sobą, a nie toczyć rozmówki, no ale okej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SUTTON SEWELL

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   04.10.14 16:17

Zaśmiała się uroczo. Nie śledziła go i nie miała zamiaru chociaż zapewne nie był byle kim skoro był tak blisko Alarica. Podobał się Sutton. Widziała go wiele razy czy to w szkole czy gdzieś na ulicy. Nie wyglądał wtedy na typa którego obchodzą uczucia innych. To jej się podobało bo sama taka była no ale cóż partnera w nim by nie szukała.
- Nie to mała mieścina,a o tobie coś tam słyszałam. Do tego często cię widywałam w Grillu - mówiąc to upiła łyka trunku i spojrzała w oczy Damona.
- Może i zbytnio nie chcesz mojego towarzystwa ale jeśli ci polepszy to humor mogę milczeć ale pod warunkiem, że się upijemy mam ostatnio kiepski humor i potrzebuję tego - uśmiechnęła się i podniosła szklankę ku górze. Skąd ta czujność i dystans u mieszkańców Mystic się wzięła nie miała pojęcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   05.10.14 20:11

Postanowił nie zgłębiać tajników tricków Sutton. Nie miał pojęcia dlaczego miałby zwrócić jej uwagę - no może nasuwała mu się na myśl jego nienaganna uroda, która była tak wspaniale dostrzegalna wśród połaci zwyczajnych ludzi.
- Nie musisz milczeć, możesz coś opowiadać. - wzruszył ramionami. Wypił już trochę i zachciało mu się spać, albo narzekać. Pijany Damon wcale nie był zbytnio rozrywkowy, chociaż czasem z powodzeniem takiego właśnie udawał. - Historie zawsze są ciekawe. - dodał, zachęcającym tonem. Rozmowy w barze po alkoholu zawsze były odważniejsze niż gdyby miał zaczepiać w ten sposób nieznajomych na ulicy bądź za dnia. - Wyręczyłbym Cię, ale nie mam zbyt wiele do opowiedzenia. - powiedział, choć była to bzdura. Tyle się działo... Nie mógł jednak wtajemniczać każdej napotkanej osoby w swoje sprawy. Były zbyt tajne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SUTTON SEWELL

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   06.10.14 20:48

Ona coś opowiadać? To ona miała go zmusić do opowiadania by czegoś się dowiedzieć nie na odwrót. Ludzie byli na tyle tępi, że zazwyczaj zdradzali jakiś blachy szczegół, który prowadził do sedna sekretu.
- Moim skromnym zdaniem mylisz się. Masz dużo opowieści ale no cóż nie są zapewne przeznaczone dla moich uszu. Do tego ściany mają uszy - mówiąc to wzrokiem pokazała wszystkich którzy siedzieli niedaleko ich.
- Wiem, że wiesz co się tu dzieje, a ja nie zamierzam odpuścić - zagrała chyba po raz pierwszy od dłuższego czasu w otwarte karty. Ten gość za dużo wiedział. Te wszystkie słowa zawisły nad nimi jak czarna burzowa chmura. Chłopak nic nie chciał mówić ale ona sobie z tego nic nie robiła i zmieniła temat jakby tamtego nie było.
- Więc słyszałam, ze dużo podróżowałeś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   07.10.14 19:13

Hm, bez względu na to na jakiego wyglądał, Damon nie był tępy. Nawet wtedy, gdy był pijany, jego szare komórki jako tako działały. Przynajmniej tak wysokie miał o sobie mniemanie.
- A co tu się dzieje? Jak widać - ludzie piją trunki wysokoprocentowe. Gość za barem nie znajdzie lepszej pracy. Dziewczyna w kącie nie ma chłopaka. Życie jest nudne i przykre. - wzruszył ramionami Salvatore, udając, że nie wie o co chodzi. Kolejna osoba, prowadząca śledztwo? I w jakim celu, w jakiej dokładnie sprawie? Czy on miał być informatorem? Nie uśmiechała mu się taka wizja sytuacji.
- Owszem, dość sporo. Jakieś konkretne pytanie? - uniósł brwi, zastanawiając się, jaki to ma związek z rzekomym śledztwem dziewczyny - bo pewnie jakiś miało. Musiał rozgryźć tylko jaki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SUTTON SEWELL

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   13.10.14 8:10

Czy życie mogło tak wyglądać takie nudne i przykre jednocześnie być? Widocznie u niektórych tak ale dziewczyna lepiej niż inni wiedzieli, ze tak nie jest. Każdy ma swój mroczny sekret.
- Może masz rację ale nie każde życie jest takie nudne. Weźmy na przykład mojego nauczyciela historii. Jest kim jest tylko szkoda, że o tym nie wspominał na lekcjach mogło by się bardziej to przydać niż jakieś tam wojny i ważne wydarzenia które i tak zapomnimy - strzelała w ciemno. Tylko wyglądała, ze niby wszystko wie o tym mieście i o samym Alaricu.
Jej nauczyciel miał sekret który prawie odkryła ale fakty nic jej nie mówiły. Przynajmniej na razie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   13.10.14 15:52

Salvatore powoli zaczął ogarniać o co chodzi. Może nie do końca, bo pobudek dziewczęcia nadal raczej nie znał i poznawać nie zamierzał. Co go to, w gruncie rzeczy, obchodziło, dopóki dziewczyna nie rzucała się na niego z kołkiem? Ach, drobna poprawka. Był teraz, zdaje się, człowiekiem. Czyli musiał wziąć poprawkę, że rzucenie się na niego z czymkolwiek mogło mieć nieprzyjemne konsekwencje. Cholerne człowieczeństwo. Brakowało tutaj tylko kogoś potężnego, kto go wyśmieje.
Nie chcąc wyjawiać dziewczynie jakichkolwiek informacji, które zdecydowanie nie były na jej głowę, a w tym momencie nawet na jego własną, uśmiechnął się kpiąco.
- Odkryłaś sekret pana profesora? Wiedziałem, że ktoś w końcu przyłapie go w tym klubie nocnym, do którego zawsze chodzi. Chwila, ale co ty tam robiłaś? Chyba nie zatrudniają tam uczennic? I raczej ich nie wpuszczają. - stwierdził, rozbawiony tym wszystkim niebywale. Nie ma to jak śmiać się z własnych żartów, ale jak się ma takie mniemanie o sobie jak miał Damon, to chyba można było to robić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SUTTON SEWELL

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   13.10.14 19:29

Chwilunia profesorek i klub nocny? W sumie mogłaby go o to podejrzewać ale nie po tym co widziała w jego biurku. Jakby łaził po nocach do klubów znalazła by przecież tam jakieś stringi, tabletki gwałtów czy cokolwiek innego. Wkurzała mnie trochę ta beztroska ta ignorancja. No ok skoro nie chce odpowiadać to wzbudza jej tylko ciekawość bo to znaczy, ze to grubsza sprawa i tu nie chodzi o to, że Alaric ma problemy z załatwianiem się.
- Nie jestem idiotką Damon - upiła łyk alkoholu który przez ostatnie kilka minut o dziwo leżał sobie w zapomnieniu.
- Chodzi mi o ten kawałek drewna , a raczej jak an to mówicie kołek - ta niestety nauczyciel zorientował się i podejrzewał ja o włamanie. tyle, że miała coś. Poszperała w necie i dowiedziała się co to jest. Tylko pytanie po chuja mu to w klasie?
- Tylko mnie nie wkręcaj, że to pamiątka rodzinna bo oboje wiemy co jest na rzeczy, a ja chcę się bronić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   13.10.14 19:40

No nie w każdym klubie dawali klientom stringi na wynos. Poza tym, sam fakt, że dziewczyna włamywała się do mieszkania nauczyciela był nieco niepokojący. Czy to nie zakrawało o obsesję? Dziewczyna musiała mieć jakiś poważny problem i być zdecydowanie zbyt ciekawska. To mogło się jej kiedyś odbić czkawką.
- Mówimy? Kto mówi? Poza tym, dlaczego drewniany kołek do mebli wzbudza twój niepokój? - wzruszył ramionami. Nie miał zamiaru nic mówić, był pijany, więc wszelkie bzdury, które powie zostaną usprawiedliwione, a prawda nie musiała ujrzeć światła dziennego.
- Przed czym można się bronić kołkiem do mebli? Można wabić korniki, ale do obrony to jest raczej słabe. - dodał. Ignorancja to było słowo, z którym Damon często się spotykał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SUTTON SEWELL

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   14.10.14 10:08

Albo Damon był nawalony jak nie wiadomo co i gadał takie bzdury albo myślał, że mam syndrom blondynki, że mi wciska takie kity. Po co nauczycielowi był kołek do mebli? Przecież w szkole od tego jest woźny, a kołek do mebli nie ma takiego szpica.
Westchnęła przeciągle rozkoszując się smakiem alkoholu. Może Damon nie jest tak młody an jakiego wygląda i wszedł w jakiś wiek gdzie jego psychika wysiada albo zwariował? Ta teoria była tak absurdalna jak jego z kołkiem do mebli.
Doskonale wiedziałam, że nic z niego nie wyciągnę nawet jak był pijany. Wielka szkoda, a mogło być tak miło przy okazji zyskując informacje.
- Mniejsza z tym. Chcę zrobić dziś coś głupiego. upić się i mieć wyjebane - uśmiechnęła ukazując szereg białych ząbków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   14.10.14 11:35

A, że w szkole. On chyba myślał, że ona u niego w domu była i znalazła. Część o szkole być może przeoczył. Poza tym, jakie to miało znaczenie. Nie zamierzał uświadamiać ludzi na temat świata nadprzyrodzonego. Sam nie wiedział, czy to było właściwe. Miał swoisty dylemat moralny. Gdyby był wampirem wiedziałby co robić. A był tylko bezwartościowym człowiekiem - znaczył w tym momencie tyle, co ta dziewczyna, a może nawet mniej.
Mówiąc jej cokolwiek, być może ochroniłby ją i jej przyjaciół. Mogło się jednak okazać, że ona wykorzysta te informacje przeciwko niemu i jego bliskim. Zostałby poczciwiną, czy zdrajcą?
- Czemu akurat Saltzman? - w tym mieście było mnóstwo bardziej podejrzanych osób od Alarica. Ciekawe, czemu padło akurat na śledztwo w sprawie nauczyciela. - Poza tym, dlaczego uważasz, że kołek w czyjejś szufladzie leży w jakimś celu? To historyk. Ten kawałek drewna mógł znaleźć w wykopanym sto lat temu rowie. Nikt chyba nie doszedłby do wniosku, że trzeba się bronić, po odnalezieniu kawałka drewna. - wzruszył ramionami. Czasem dziwiła go domyślność tych ludzi - no bo serio, ludzki gatunek według niego nie był aż tak domyślny. Szczycili się tym, że nie wierzą w magię, dlaczego były wyjątki?
Widząc, że mogła odpuścić temat, odpowiedział jej uśmiechem. Czyżby poszło tak łatwo?
- Nie wiem, czy pójdzie tak łatwo, ale możesz próbować. - powiedział, upijając kolejny łyk ze swojej szklanki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SUTTON SEWELL

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   14.10.14 11:46

Czy dziewczyna odpuści sobie to tak łatwo? Nie byłaby sobą gdyby tak to zostawiła. Czemu wszyscy ukrywają przed nią prawdę? Tylko kłamią unikają tych tematów. Może przez adopcję i to, ze nie zna biologicznej matki wpłynęło na jej obsesję odkrywania prawdy.
Czemu Alaric? Był prostym celem. Uczył jej tej durnej historii miała lepszy dostęp do jego rzeczy w sumie do wszystkiego. Każde słowo mogło być informacją. A on był podejrzany, a Damon swego czasu kręcił się przy nim.
Zamówiła kolejną szklankę alkoholu. Miała tak naprawdę wstać tupnąć nóżką jak mała dziewczynka która nie dostaje tego czego chce. Lokal prawie opustoszał. Ciekawe dlaczego nagle wszyscy się zmyli...
- Długo tu już jesteś? Raczej obcy nie przyjeżdżają do tego miejsca ot tak raczej tu nudno jest.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   14.10.14 12:03

Ech, no cóż. Damon sam nie wiedział co ma robić z tym fantem, zresztą chyba temat przeminął i w sumie dobrze, choć nie do końca. Takie życiowe rozterki miał Salvatore, aż żal patrzeć byłoby, gdyby uwidaczniał wszystkie swe dylematy. No ale trudno, równie dobrze mógł wyjść z założenia, że dziewczyna sama się wszystkiego dowie w swoim czasie. Poza tym - czasem niewiedza była błogosławieństwem. Zresztą, gdyby jej teraz cokolwiek powiedział, to czy nie uznałaby tego za bełkot pijaka?
I kolejne podchwytliwe pytanie. Z przerwami był tu ponad 170 lat, ale chyba taka odpowiedź byłaby dziwna. choć w jego stanie żadna odpowiedź nie była dziwna.
- Dość długo. Parę lat. Wychowałem się tu, potem wyjechałem i wróciłem. - no cóż, nawet aż tak nie skłamał. W końcu był rodowitym Mistikfolszczaninem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SUTTON SEWELL

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   14.10.14 14:00

Zaśmiała się perliście.
- To ja jak tylko mogę kombinuje by wyrwać się z te dziury, a ty wracasz sobie ot tak?Musisz być bardzo przywiązany do tego miejsca, że wróciłeś - kto normalny wróciłby do tej dziury gdzie morderstw jest więcej niż narodzin. Wszystko przez te ataki zwierząt. Przynajmniej raz na tydzień słyszała od swego ojczyma, żeby nie kręciła się blisko lasu bo znowu ktoś jest ranny lub martwy.
- Lubisz podróżować hm? Twój brat jechał z tobą? - nie żeby była wścibska ale rozmowę trzeb jakoś podtrzymać, a że mało o nim wiedziała to no cóż.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   14.10.14 16:03

Nie dziwił się jej punktowi widzenia. W końcu rzeczywiście MF nie było najbardziej atrakcyjnym miastem ever, w dodatku było dość niebezpieczne - od zawsze, ale teraz zwłaszcza. I chociaż Damonowi nie zrobiłoby różnicy wyniesienie się stąd i nie wracanie już nigdy, to jakoś tak się stało, że nawet gdy wyjeżdżał to po pewnym czasie lądował tu znowu. Może dlatego, że jednak działo się tutaj dość sporo, jeśli było się wtajemniczonym w nadprzyrodzone sprawy.
- Czy ja wiem, po prostu tak jakoś wychodzi. - wzruszył ramionami, bo nie znalazł lepszej odpowiedzi na to pytanie. Zrezygnował z dociekania skąd ona wie, że Dejm ma brata, bo ta mała detektyw chyba i tak by mu nie powiedziała.
- Można powiedzieć, że lubię. Czasem jeździmy razem, czasem nie. Ostatnio rzadziej. - tu akurat mówił prawdę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SUTTON SEWELL

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   15.10.14 19:33

Skąd wiedziała? To proste Stefan chodził z nią do szkoły kręcił się przy Elenie i nagle pojawił się drugi zabójczo przystojny Salvatore. Nie byłam głupia.
- Sama dużo podróżuje. Na wycieczkach można poznać wielu ludzi. Monotonia zabija człowieka.
Opróżniła kolejną szklankę, a kelner jak na zawołanie dolał jej.
- Więc panie Salvatore może pan pokaże mi klasę rodziny założycieli i zatańczy ze mną? Hm? - spojrzała na niego swymi brązowymi inteligentnymi oczami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DAMON SALVATORE

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   27.10.14 20:33

Hm, czy wstawiony tańczący Damon był dobrym pomysłem? Zdecydowanie nie, zwłaszcza, że był człowiekiem, a więc wampirzej gracji pozostało mu niewiele, a raczej wcale już nie mógł się nią pochwalić. Pokiwał głową, słuchając jej wypowiedzi o monotonii. Na jej propozycję, uśmiechnął się. Po alkoholu może nie miał idealnej koordynacji ruchów, ale póki nie wytrzeźwiał, to nie miał tego świadomości. Poza tym, nie było z nim tak źle. Umiał tańczyć i to nieźle. Nawet alkohol chyba nie powinien mieć możliwości tego zmienić, przynajmniej tak sobie wmawiał.
- Z przyjemnością. - powiedział, unosząc po raz kolejny kąciki ust do góry i wstając, biorąc ją za rękę i prowadząc na parkiet.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gadu gadu przy kieliszku.   

Powrót do góry Go down

Gadu gadu przy kieliszku.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1