IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Ciekawe rzeczy w MW

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
MISTRZ GRY

Liczba postów : 24
Liczba punktów : 17
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: Ciekawe rzeczy w MW   05.10.14 10:08

Plac Główny w Mrocznym Wymiarze nie był miejscem wartym zwiedzania, ale czasem trzeba było tam pójść. Czasem również znajdowało się tam zupełnie przypadkiem, nikt nie mógł dociec w jaki sposób - a zapewne dlatego, że ktoś komuś pomógł tam dotrzeć, a tamten po prostu nie pamiętał. Czy pomógł, czy nie pomógł - w pozytywnym, czy negatywnym sensie - to nie ma znaczenia. Generalnie plac główny mimo wszystko był chyba tą najbardziej reprezentacyjną częścią Wymiaru, nie licząc dzielnicy arystokracji oczywiście.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LUCY FILDCHILD

Fantom : NIE
Liczba postów : 7
Liczba punktów : 29
Jest z nami od : 16/09/2014

PisanieTemat: Re: Ciekawe rzeczy w MW   12.10.14 21:20

Rozglądnęła się wokół siebie uważnie, poważnie zdezorientowana. co na lisi ogon robi na placu głównym Mrocznego Wymiaru?jak się tu dostała? I czemu nie pamięta nic? dziwne. na prawdę bardzo, ale to bardzo dziwne...
Postanowiła znaleźć tu kogoś kto jej jakoś to wszystko wytłumaczy. ciekawe czy jej się to uda...
Okrążyła plac kilkukrotnie, szukając kogoś kto wygląda na obeznanego i ... przyjaznego. z natury dość nieśmiała bała się w ogóle podejść do kogoś obcego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IDA MIKAELSON

Rasa : WAMPIR
Sobowtór : NIE
MG : NIE
Liczba postów : 19
Liczba punktów : 53
Jest z nami od : 15/09/2014

PisanieTemat: Re: Ciekawe rzeczy w MW   15.10.14 18:56

Ida jak zwykle kolejny raz krążyła między miasteczkiem a mrocznym wymiarem, czasem czuła się jak jakiś posłaniec który biega to tu to tam. W sumie nie przeszkadzało jej to zbytnio ale nie lubiła zbytnio tego miejsca. Trzeba było przyznać że nie było tutaj absolutnie nic do lubienia.
Chociaż plac główny był całkiem, całkiem no o ile akurat nie odbywała się tutaj jakaś egzekucja kolejnej brudnej niewolnicy która odważyła się ukraść bułkę.
W pewnym momencie Ida zauważyła dziewczynę, zupełnie nie pasowała do tego miejsca i wyglądała jak by nie wiedziała co tutaj robi.
Ida westchnęła zirytowana tą swoją ciekawością i podeszła do nieznajomej.
- Wiesz co ci powiem. Jak dalej będziesz się tak zachowywać to zaraz skończysz w jakimś niezbyt przyjemnym miejscu. Pewnie jesteś tu pierwszy raz co? - twarz Idy nie wyrażała żadnych emocji, więc ciężko było stwierdzić jaki ma stosunek do dziewczyny. Cóż z pewnością to się okaże gdy porozmawiają dłużej.

Normalna sprawa
naucz się udawać ,
mów że się nie przejmujesz,

niech nikt się nigdy nie domyśli nawet,
co tak naprawdę czujesz...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LUCY FILDCHILD

PisanieTemat: Re: Ciekawe rzeczy w MW   16.10.14 15:21

Widziała spojrzenia innych osób przebywających na placu kierowane w jej stronę i czuła się jeszcze bardziej nieswojo. Była zagubiona a dodatkowo, czuła się osaczona. Zdawała sobie sprawę, że zwraca na siebie uwagę, jak każdy obcy w danym miejscu.
Spojrzała na nieznajomą, która do niej podeszła. Niepewnie pokiwała głową.
-Aż tak widać?- rzuciła retorycznie spoglądając na dziewczynę ostrożnie. Kto wie czy jest ona przyjazna czy też nie? Lepiej uważać.
-Dziękuję za radę- skłoniła uprzejmie głowę. -Właściwie jestem tu drugi raz. Jedak za pierwszym jedynie mijałam plac i nie za bardzo wiem jak się stąd wydostać, a nie chciałabym się zgubić. Mogłabyś mi jakoś pomóc? Wskazać drogę?- na jej ustach zagościł delikatny uśmiech.-Wyglądasz na.. obeznaną-dodała po chwili ostrożnie, jakby w gestii wytłumaczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
IDA MIKAELSON

Rasa : WAMPIR
Sobowtór : NIE
MG : NIE
Liczba postów : 19
Liczba punktów : 53
Jest z nami od : 15/09/2014

PisanieTemat: Re: Ciekawe rzeczy w MW   16.10.14 17:27

Pytanie retoryczne prawda? Ida tylko pokiwała twierdząco głową, niestety było widać i to strasznie. Takie jest życie, kiedy wpadniesz między wrony musisz krakać jak i one a niestety tej dziewczynie to wcale nie wychodziło.
- Nie ma sprawy ale raczej rada mało ci da jeśli z wykonaniem gorzej. - Mikaelson wzruszyła ramionami, sama nie rozumiała co nią kierowało ostatnio miała jakieś dziwne przebłyski dobrej woli. Swoją drogą powinna to zlekceważyć i iść dalej ale nie. Co pozostało jej teraz?
- Tak z czystej ciekawości. Co tu robiłaś poprzednio? I co robisz tu tym razem ? Wiesz nie żeby to była moja sprawa ale jakoś nie pasujesz mi do tego miejsca. - Ida zaśmiała się, "obeznana" to raczej mało powiedziane - Aż tak to widać ? - zapytała podobnie do swojej rozmówczyni.

Normalna sprawa
naucz się udawać ,
mów że się nie przejmujesz,

niech nikt się nigdy nie domyśli nawet,
co tak naprawdę czujesz...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LUCY FILDCHILD

PisanieTemat: Re: Ciekawe rzeczy w MW   16.10.14 22:23

Mimo lat podróży i obcowaniem z wieloma tak środowiskami jak i rasami, Lucy nadal miała spore problemy w adaptacji. Zwyczajnie potrzebowała chwili by zrozumieć, gdzie jest, kto ją otacza, jakie płyną z tego zagrożenia i co powinna zrobić, jak się zachowywać.Niestety owocowało to tym, ze nim udało jej się dostosować, już uchodziła za obcą. Miało to wiele przykrych konsekwencji, których dziewczyna wolałaby uniknąć, ale cóż...walka z własną naturą jest żmudna i trudna oraz wymaga czasu.
Mając przed sobą zdawało się przychylną osobę, Lucy wyluzowała. Odrobinę się odprężyła, przez co nie wyglądała już na tak zdezorientowaną i może nawet mniej już się wyróżniała.
-Mogę jedynie się postarać, nie wyglądać tak...obco- stwierdzenie choć jak najbardziej poważne, wypowiedziane zostało z delikatnym, "lisim" uśmiechem, który mącił trochę powagę słów.
-Poprzednio... podróżowałam. Byłam tu dosłownie przejazdem- nie miała zamiaru wdawać się w szczegół swojej podróży i jej celów w rozmowie z, może i wyglądającą na przyjazną, jednak całkiem nieznajomą dziewczyną. - A co robię tu teraz...sama chciałabym to szczerze wiedzieć.-wzruszyła niby obojętnie ramionami.-Ja chyba nigdzie nie pasuje- zaśmiała się krótko i niewesoło. - Na pewno bardziej niż ja-zawtórowała dziewczynie.-A tak właściwie, chyba należałoby się przedstawić. Jestem Lucy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ciekawe rzeczy w MW   

Powrót do góry Go down

Ciekawe rzeczy w MW

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Lista Zakazanych Rzeczy Filcha
» Śmieszne rzeczy z Internetów!