IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Anna Jow

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ANNA JOW

Rasa : WAMPIR
Sobowtór : TAK, DWA
MG : TAK
Liczba postów : 10
Liczba punktów : 25
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: Anna Jow   22.06.14 10:56

MALESE JOW

20

550

WAMPIR

ŁOWCY

NIE JESTEM FANTOMEM

NIE JESTEM SOBOWTÓREM

NIEPRZYJEZDNA

MIESZKANIE ANNY JOW

KELNERKA

About me

Anna jest wampirzycą, która wraz z Noahem i Benem (których przemieniła), próbuje otworzyć grobowiec pod Kościołem Fell. Mieszkała w Mystic Falls w 1864 roku ze swoją matką, Pearl, wampirzycą. Jej matka została schwytana przez mieszkańców i zamknięta w starym Kościele Fell, ale potajemnie została zamknięta w grobowcu pod palącym się kościołem.Dziewczyna zdołała uratować swoją matkę, ale niedługo potem obie zostały zabite. Przez długi czas próbowały się odnaleźć po "drugiej stronie". Kiedy to w końcu nastąpiło, obie poczuły się szczęśliwe. Jednak nieznana nikomu czarownica wskrzesiła Annę i nikt nie wie dlaczego. Pewnego dnia dziewczyna obudziła się po prostu żywa (na ile żywy może być wampir), nie wiedząc ani dzięki komu jest znowu na tym świecie, ani dlaczego coś takiego się wydarzyło.
Jest także wampirem, którego krew znajdowała się w Loganie Fellu, gdy został zabity przez Damona Salvatore, powodując jego przemianę w wampira.
Chociaż Anna jest to imię, jakim przedstawia się Jeremy'iemu i Elenie Gilbert, to Damon i Stefan Salvatore i tak kojarzą ją po tym, jak jej matka nazywa ją Annabelle w 1864 roku.

Anna Jow

http://auto.img.v4.skyrock.net/6532/31386532/pics/1123663652_1.jpg" height="500"style="border: 1px #000 solid; margin-top: -1px; margin-left: -1px;">
Anna Jow

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Anna Jow

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Sonea Hastings