IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Daniel Barton

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
DANIEL BARTON

Rasa : CHIMERA
Sobowtór : TAK, JEDEN
MG : TAK
Liczba postów : 10
Liczba punktów : 33
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: Daniel Barton   22.06.14 10:59

HARRY STYLES

18

22

CHIMERA

ŁOWCY

NIE JESTEM FANTOMEM

NIE JESTEM SOBOWTÓREM

PRZYJEZDNY

APARTAMENT DANIELA BARTONA

MUZYK

About me

Daniel urodził się ponad dwadzieścia lat temu. Gdy skończył 17 lat dowiedział się, że jest on istotą o nazwie chimera. Jego celem było pomaganie ludziom. Pewnego dnia spotkał pewną dziewczynę i postanowił, że będzie jej jakby "aniołem stróżem". Tak też się stało czuwał obok niej dniami i nocami. Był na każde jej skinienie bronił jej sny przed koszmarami. Wszystko wydawało się być dobrze do czasu feralnej nocy. Pewnego dnia Daniel postanowił pospacerować sobie ciemnymi ulicami gdy nagle napadło na niego kilku nadprzyrodzonych. Chłopak został dotkliwie pobity i trafił do szpitala. Okazało się że nic nie pamięta,nie wie jak się nazywa i kim jest. Przez dłuższy okres pracował w sklepie muzycznym. Jego pobratymcy bardzo się o niego martwili i szukali go wszędzie aż go w końcu odnalezli. Daniel nie wiedział kim oni są i nie chciał z nimi nigdzie iść. Byli zmuszeni zabrać go ze sobą  siłą.Dopiero po tym przywrócili mu pamięć i przypomniało mu się dosłownie wszystko. Natychmiast gdy doszedł do siebie postanowił odszukać dziewczynę i być z nią już na zawszę. W taki też sposób znalazł się w Mystic Falls.

Daniel Barton

Daniel Barton

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Daniel Barton

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Daniel Lestrange
» Daniel Levitt
» Daniel Levitt