IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Olivia Reyes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
OLIVIA REYES

Rasa : CZAROWNICA
Sobowtór : TAK, DWA
Fantom : NIE
MG : TAK
Liczba postów : 12
Liczba punktów : 21
Jest z nami od : 19/06/2014

PisanieTemat: Olivia Reyes   22.06.14 12:02

ALISON SUDOL

24

1505

CZAROWNICA

ARYSTOKRACJA

JESTEM FANTOMEM

NIE JESTEM SOBOWTÓREM

NIEPRZYJEZDNA

PODSIADŁOŚĆ OLIVII REYES

BIBLIOTEKARKA

About me

Nie wiem, czy jej historia jest ciekawa. Nie mi tu oceniać. Należy zacząć od tego, że urodziła się w Ameryce, na terenie dzisiejszego Mystic Falls. Była wilkołakiem. Tak, dobrze myślicie. Była w tym plemieniu wilkołaków, które rozszarpało najmłodszego Mikaelsona. Ona jednak nie brała w tym udziału, była córką przywódcy która niedługo po tym miała przejąć władzę z swoim nowym małżonkiem. Mikaelsonowie zawsze ją intrygowali, a tym bardziej wtedy kiedy ich matka przemieniła ich w wampiry. Ważnym wydarzeniem w jej wilkołaczym życiu było pojawienie się na terenach wilkołaków lisa. Powiedział, że przyszedł po rudowłosą dziewczynę, aby dać jej dar, po który kiedyś wróci. Mówił, że Olivia dokona takich rzeczy, jakich świat nie widział. Tym sposobem nabawiła się klątwy nieśmiertelności, aby zaraz po swojej śmierci przemienić się w kolejną istotę. Kitsune dał jej także naszyjnik- niewielka fiolka wypełniona krwią chimery. Nie mówił do czego służy, jednak powiedział żeby zawsze go nosiła, i nosi aż do dziś. Później opuściła Amerykę, podróżując po świecie, aż kilka lat temu wrócić do Mystic Falls, na stare śmieci. Wtedy była jeszcze ruda. Nabawiła się tutaj przyjaciół, jak i wrogów, przeżyła kilka miłych przygód i tych trochę mniej przyjaznych. Opuściła miasto znów wyruszając w podróż. Podczas podróży wpadła w poważne kłopoty, przez co umarła. Zabito ją w dość okrutny sposób, w torturach, wyrywając lisie ogony jeden po drugim. Odrodziła się, jednak później znów ją torturowano, a ona umierała-aż do wiedźmy. Dzięki czarom uciekła z swojego własnego małego piekła i wróciła niecały rok temy do Ameryki, odmieniona praktycznie całkowicie. Z rudej, chamskiej zimnej suki, została blond "ja zgrywam tą dobrą" zimną sukę.
Olivia nie jest trudna. Olivia nie jest nawet skomplikowana. Olivia po prostu jest… Kobietą pełną parą, czyli w tym złym tego słowa znaczeniu.Nie jest łatwo zdenerwować Liv. Zazwyczaj jest chłodna i opanowana, przez co byle co nie sprawi, że wyjdzie z siebie i stanie obok; chociaż dwie takie kobiety – to by było coś! Jeśli jednak komuś uda się wyprowadzić ją z równowagi, to lepiej uważać. Co innego irytacja – zirytować pannę można bardzo łatwo. Jeśli jednak tak się stanie, zazwyczaj jej chłód po prostu wzrasta o kilka lub kilkanaście stopni, co jest sygnałem dla tego, który ją zirytował, że powinien uciekać.Cały jej chłód można podsumować zdaniem: Mówią, że morze jest zimne, ale to właśnie ono ma najgorętszą krew ze wszystkich.Życie nauczyło ją, że nic nie dostaje się za darmo.Ocenia wszystkich, według pierwszego wrażenia. Uważa że ono jest najważniejsze, a potem? Potem trudno je zmienić. Niewiele mówi, jeśli ma dobry dzień. Rzadko zdobędzie się na dłuższą wypowiedź. Znaczy... ma niezłą gadkę, jeśli się rozgada, ale jeśli nie ma potrzeby, milczy. Szczera do bólu, zawsze mówi wprost. Uznała, że nie ma sensu mydlić innym oczu, bo i po co? Jest kobietą honorową, która posiada swoją dumę, a przynajmniej od jakiegoś czasu. Sprawia wrażenie zimnej suki rzadko kiedy okazującej uczucia. Dotrzymuje danego słowa, zawsze spłaca długi. Można powiedzieć że jest oazą spokoju, dopóki nie pozna jej się bliżej. Potrafi się śmiać, potrafi dogryźć, lubi wypić czy pobawić się. Jednak w wybranym towarzystwie. Mści się okurtnie i do usranej śmierci, więc biada temu kto ją rani bądź zawiedzie-jest cholernie pamiętliwa. Wybacza, jednak nie rzuca tym na lewo i prawo. Da się z nią dobić targu, choć zawsze stara się postawić na swoim. Jest uparta i zawzięta. Kilkanaście lat temu była zupełnie inna. Teraz stara się uchodzić za tą dobrą, uważając ze wszystko to, co robi, nawet jeśli będzie to złe jest dążeniem do czegoś dobrego. Kiedyś była sakrastyczna i ironiczna- nadal jest, ale to nie ważne, bo nie aż tak. Była chamskim wcieleniem diabła w ludzkiej skórze, teraz to się zmieniło, ona się zmieniła.

Olivia Reyes

Olivia Reyes

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Olivia Reyes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Raven Reyes